0342 230 30 30 bilgi@ortadogurulocim.com

Menu

OMNI-ENVIRO SU SİSTEMLERİ

Daha az suyla daha fazla verim

Suda yeni teknoloji. Enerjilendirilmiş Su.

Susuz bir hayat düşünülemez. Su temel bir enerji kaynağıdır.Gelgelelim, suyun bu işlevini yerine getirmesi onun sağlıklı bir möleküler yapıya sahip olmasına bağlıdır.Daha çok çevre koşulları nedeniyle suyumuzun bu özelliğini yitirdiği bir gerçektir.İşte Enerjilendirilmiş su aygıtı, tam da bunu sağlıyor, suyumuzu en doğal haline dönüştürüyor.Mayetik etki ile su molekülerini bilinen altıgen şekle girmesini sağlıyor.Böylece su molekülleri, canlı hücrelere daha kolay ve daha çok miktarda nüfus ediyor. Ayrıca Manyetik Etki su minerallerinin daha küçük parçalara bölünmesini gerçekleştirerek, minerallerden elde edilen faydalı en üst noktaya çıkarıyor. Bünyeye daha yararlı mineral ve daha yetrli miktarda su alınması ; daha fazla verim,daha kaliteli ürün, daha uzun ömür anlamına geliyor. Üstelik bütün bunlar daha az su, daha az gübre ve daha az ilaçla gerçekleştiriliyor.

Tüm bu yararlar nasıl oluşmakta?

Normal suya uygulanan manyetik alan su moleküllerini bilinen altıgen şekle girmesini sağlayarak, bitki hayvan ve insan vucüduna daha kolay ve yeteri kadar girmesini sağlayarak, toksinleri taşımadan bünyesine girdiği canlının maksimum derecede su alması sağlanmaktadır.

Bunun da ötesinde, manyetik alan sudaki minerallerde daha küçük parçalara bölünmesini sağlayarak, canlıların sudaki minerallerden maksimum seviyede yararlanmasına neden olmakta ve böylece;

Bünyeye yararlı mineral ve yeterli suyun alınması, daha fazla verim, alınan sudan azami seviyede yararlanması, daha fazla ve iyi kalitede ürün, canlı bünyesindeki direncin artması nedeniyle daha uzun ömür ve kaliteli ürün ile daha az gübre ve ilaç anlamına gelmektedir.

Endüstriyel anlamda ise su taşınan boruların ve bu suyun taşınmasında kullanılan pompaların ömrünün, su boruları ve pompalarda oluşacak kireçlenme önlenmiş olduğundan, daha uzun ömür ve daha az bakım nedeni ile müthiş bir tasarruf sağlanmaktadır.

Su, ideal formuna ulaştı...

İdeal formuna ulaşmış su için tek yapmanız gereken, günlük su ihtiyacınızı Omni Ürünlerinden herhangi birisinden geçirerek karşılamak. Herhangi bir arıtım cihazından farklı olarak bu ürünler suyun doğallığını bozmadan, sadece doğal formuna kavuşmasını sağlıyor.

Tarım için su kullanımını %10-25 oranında azaltır.

• Yan ürünler yer almaz.
• Herhangi bir kimyasal madde içermez.
• Elektrik kullanımı gerektirmez.
• Düşük maliyetlidir.
• Enerji tasarrufu sağlar.

En iyi geri dönüş alabileceğiniz yatırım

Askeri alanda kullanılan özel aleminyum malzemeden üretilmiştir. tüm ürünler; 10 yıl garantilidir.